• Wpisów:427
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 11:45
  • Licznik odwiedzin:27 367 / 2158 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
http://www.lotnicze-bilety.pl/news/aktualnosci/z-eurolotem-do-chorwacji - Chorwacja okazuje się urlopowym hitem 2012. Zapowiedziano nowe niedrogie połączenia lotnicze. Polecimy z linią Eurolot.

#Chorwacja #wakacje
 

 
http://blog.lotnicze-bilety.pl/2012/05/newsy-tygodnia-sprzatanie-przed-euro/ - porcja wiadomości z branży lotniczej. Między innymi o słabej ochronie polskich lotnisk i walce z nielegalnymi taksówkarzami.

#loty #turystyka
 

 
http://blog.biletyautokarowe.pl/2012/05/14/informacje-dla-podroznych-euro-2012-tuz-tuz/ - co nowego w branży turystycznej? Warto sprawdzić, wchodząc na naszego bloga.

#turystyka #podróże
 

 
Już w 2013 roku Unia zniesie zakaz wnoszenia płynów na pokład samolotu! Wszelkie przenoszone przez nas płyny zbada specjalny skaner. #loty #UE
 

 
http://www.turisticus.pl/najciekawsze-historyczne-oszustwa-cz-2/

Świetny artykuł o najciekawszych oszustwach związanych z historią. M.in. o tym, że ludziom próbowano wmówić, że istnieje plemię jaskiniowców, które do dziś żyje jak w epoce kamienia łupanego. Polecamy!

#oszustwo #historia
 

 
http://www.lotnicze-bilety.pl/news/aktualnosci/air-france-klm-podnosi-ceny-biletow - po sporych stratach w ubiegłym roku linie Air France podniosły ceny biletów. Niestety.
 

 
Linia Sindbad została oicjalnym przewoźnikiem #Euro2012.

http://www.biletyautokarowe.pl/sindbad

Nasi górą.
 

 
http://blog.biletyautokarowe.pl/2012/05/09/na-euro-w-duzych-polskich-miastach-wzrosna-ceny/ - z okazji Euro 2012 przejazd taksówką po Wrocławiu czy Warszawie zdrożeje nawet o 100 proc.

#euro2012 #ceny
 

 
http://blog.lotnicze-bilety.pl/2012/05/ue-samoloty-nie-beda-latac-noca/ - Unia Europejska chce zakazać hałaśliwych nocnych lotów. Czy to dobra decyzja? Jasne, jeśli chcecie, żeby wszystko podrożało.

#Unia #pieniądze
 

 
http://www.swiatpodroznikow.pl/pl/service_news/show/821-6-najpopularniejszych-mitow-o-lotnictwie - czy włączona komórka może rozbić samolot? Czy piloci muszą mieć sokoli wzrok? Obalamy mity o lotnictwie.

#latanie #ciekawostki
 

 


Naprawdę dobry pokaz umiejętności włoskich lotników.

A propos biletów do Włoch i innych części świata - polecamy http://www.lotnicze-bilety.pl

#Włochy #loty
 

 
Pogoda adekwatna do poniedziałkowego nastroju.
 

 
http://blog.biletyautokarowe.pl/2012/05/07/informacje-dla-podroznych-cisza-po-majowce/ - kolejna odsłona naszego cotygodniowego przeglądu najważniejszych informacji z branży transportu i turystyki. #transport #turystyka
 

 
Sułtan z Omanu odwiedzający Dubrownik wydał na same napiwki 60 tys. dolarów. Praca w hotelu też się opłaca.

#praca #ciekawostki
 

 
http://blog.biletyautokarowe.pl/2012/05/02/w-wakacje-czesciej-do-chorwacji/ - jeśli wybieracie się na #wakacje do Chorwacji, mamy dobrą wiadomość. Będzie więcej kursów, a co za tym idzie - ceny przejazdów powinny być niższe.
 

 
Majówka oficjalnie rozpoczęta! Główny kierunek Polaków to Wielka Brytania, Niemcy i Chorwacja. Odpoczywamy za trzy... dwie... jedną...!

#maj #majówka
 

 
Największa niemiecka linia lotnicza (i jedna z największych w Europie) - Lufthansa - zwolni ok. 3000 pracowników, głownie biurowych. Powód? Szukanie oszczędności, nic innego. Ciężkie czasy.

#turystyka #Niemcy
 

 
#Zagadka: co to za miasto?

W tym roku wszyscy mnóstwo osób chciało pojechać tam na majówkę, przez co bilety wyprzedały się błyskawicznie.
 

 
Na Kasprowym warunki narciarskie nadal są dobre. Ktoś ma ochotę uderzyć na stok na przełomie kwietnia i maja?

Przy okazji: zapraszamy do polubienia nas na Facebooku

https://www.facebook.com/BiletyAutokarowepl
 

 
Bilety na tegoroczną majówkę sprzedały się FENOMENALNIE. Wszyscy chcą gdzieś wyjechać. Jeśli do tej pory nie zorganizowaliście podróży, macie już małe szanse... Ale zawsze możecie spróbować.

http://biletyautokarowe.pl/
 

 
Wybieracie się na wakacje do Francji? Przewoźnicy uruchamiają dodatkowe połączenia na #wakacje.
http://blog.biletyautokarowe.pl/2012/04/26/do-francji-z-eurolines/

Warto przeczytać, jeśli planujecie wizytę w Paryżu lub okolicy.
 

 
Wiecie, że istnieją polskie tanie linie lotnicze?

http://blog.lotnicze-bilety.pl/2012/04/olt-express-lawina-nowych-kierunkow/ - tutaj więcej o nowych połączeniach międzynarodowych tego przewoźnika.

P.S. Z OLT Express teoretycznie możecie taniej podróżować po kraju niż gdybyście jechali pociągiem.
 

 
Na dobry początek coś z naszego bloga - o tym, jak 30 lat temu pewien japoński artysta przewidział przyszłość azjatyckich autobusów.

http://blog.biletyautokarowe.pl/2012/04/23/przyszlosc-autobusow/
 

 
Postanowiliśmy dołączyć do Pingera. Kim jesteśmy? Prowadzimy portal www.biletyautokarowe.pl - możecie u nas kupić bilety do każdej części Europy. Będziemy tu wrzucać ciekawostki z branży turystycznej. Poza tym, jeśli macie pytania związane z turystyką albo transportem - piszcie do nas albo wchodźcie do naszego portalu. Zapraszamy.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›